Kurumsal Eğitim

Yöneticiler için İngilizce ( For Managers )

 

Yöneticiler İçin İngilizce Öncelikle iş dünyasının yabancı dil ihtiyacını karşılamak üzere kurulan Language Garden; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sektörlere Özel İngilizce, Profesyonellere ve Bireysel Gelişime Özel İngilizce eğitimlerini, konuşma ağırlıklı eğitim metoduyla firma yönetici ve personeline başarıyla hizmet vermektedir.

Yabancı dil eğitiminde ülkemizde ve dünyadaki köklü firmaların güvenini kazanan Language Garden , eğitimlerini kurumların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmektedir. İş dünyası için zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Language Garden; kurumsal dil eğitimi verdiğimiz firmalar bizim iş ortağımızdır. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimizi iş ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Öncelikle firmaların yabancı dil eğitim ihtiyacını belirlemek için “İhtiyaç Analizi’” çalışması yapıyoruz. İhtiyaçları tam olarak belirledikten sonra, firmaların zaman ve para kaynaklarını etkili bir şekilde kullanarak bu ihtiyaçların doğru karşılanmasını sağlıyoruz. Dil eğitiminin başarıyla tamamlanmasını garanti ediyoruz. “İhtiyaç Analizi”nden sonra firma çalışanlarının yabancı dil seviyelerini belirleyerek onlara uygun eğitim programını hazırlayıp firma yetkililerinin onayına sunuyoruz.Eğitimlere onay alındıktan sonra başlıyoruz.

Başarılı bir dil eğitimi için aynı seviyede ya da seviyeleri birbirine yakın kişilerden oluşan grupları tespit ederek gruplandırma çalışmasını doğru yapılandırıyoruz. Kurumların dünya pazarında donanımlı olmaları, her ortamda kendilerini güçlü bir şekilde ifade etmelerini sağlamak için kurumsal hedefin belirlemesinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.İş dünyasının yoğunluğuna bağlı olarak firma yetkililerinin zaman taleplerine uygun eğitim programını uygulamaya alıyoruz.

Firmalardan gelen isteğe göre; kurum içinde veya kendi dil merkezlerimizde teke tek özel ders veya grup eğitimleri veriyoruz. Yine firmaların isteklerine göre; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sektörel İngilizce (Otomotiv, Turizm, Havacılık, İnşaat, Lojistik vb.), Profesyonel İngilizce (IK, Satın Alma/Satış, Muhasebe, Finans, Hukuk, Tıp vb.), Bireysel Gelişim İngilizcesi (İş Yazışmaları, İş Pazarlıkları, Toplantı ve Sunum, Mülakat Teknikleri vb.) veya Akademik İngilizce dersleri veriyoruz. MEB onaylı, üniversite mezunu, sigortalı ve Language Garden Eğitim sistemi doğrultusunda bizim tarafımızdan da eğitilmiş, alanlarında uzman native speaker öğretmenleriyle, Language Garden’a özgü ‘İletişimsel (Communicative Method) dil eğitimi, güncel bilişim ve iletişim teknolojisiyle hazırlanan kitap, CD, DVD, online materyaller gibi eğitim araç ve gereçlerle verdiğimiz eğitimin başarısını garantiliyoruz.

Öğrenmeyi arzu ettiğiniz dili en kısa sürede öğretiyoruz.

Yurtdışı dil eğitimi, üniversite lisans, lisans üstü ve sertifika programlarına danışmanlık ve yerleştirme hizmeti veriyoruz. Deneyim ve kalitenin verdiği farkla müşteri memnuniyetini garanti eden Language Garden’dan eğitim alan firma yönetici ve personeli;

➢ İngilizce (Almanca, Rusça, Türkçe, diğer diller) konuşurken kendine güvenir.

➢ Konuştuğu dilin bilgisine hakimdir.

➢ Konuştuğu konunun hedef noktalarına hakimiyeti yüksektir.

➢ Konuşması akıcı ve anlaşılır derecededir.

➢ Hedef dilde düşünme ve not alma becerisi kazanmıştır.

➢ Konusunu, fikir ve görüşlerini tam ve doğru ifade eder.

➢ Pazarlık gücü yüksektir.

➢ Küreselleşen dünyada rekabet avantajı elde etmiştir.

➢ İş yazışmalarında, haberleşmelerinde becerisi yüksektir ve kendisini sürekli geliştirmeye açık tutar. Language Garden ile, ‘Tanıştık ve hedefimize ulaştık’ diyeceksiniz. Para ve zaman kaynaklarınızı boşuna tüketmeden firma yönetici ve personeliniz iş dünyasında ‘Dil’leriyle fark yaratacak.