Kurumsal Eğitim

İş İngilizcesi (Business English)

  

İngilizce uluslararası iş ve finans dünyasının iletişim dili haline gelmiştir. Language Garden, Profesyonel İngilizce Programları, günümüzde global pazarda uluslararası iş dili olan İngilizce’yi en başarılı, en profesyonel ve en etkili biçimde kullanmanızı, İngilizce konuşarak iletişimde bulunmanızı sağlar.

İş İngilizcesi programlarımız yurtiçi ve yurtdışı müşteri kitlelerini arttırmayı ve bu sayede şirketlerine büyük bir avantaj sağlamayı hedefleyen işadamları için özel olarak geliştirilmiştir.

Language Garden, proje planlama, raporlama, grafikler, satış performans değerlendirmeleri, sunumlar, teklifler, ihaleler, ticari fuarlar, şirket hedefleri, bankacılık sektörü gibi iş hayatında karşınıza sıklıkla çıkan durumlarla ilgili ve oldukça geniş bir yelpazedeki temaları işleyen İş İngilizcesi programları ile orta seviyeden itibaren İş İngilizcesi vermektedir.

Language Garden Özel Programlar İleri seviyedeki Toplantı ve Sunum Teknikleri, İş Pazarlıkları Teknikleri, E-mail ve İş Yazışmaları programları ve buna benzer ihtiyacınız olacak her konuda işadamlarının iş yaşamlarında gerekli olan dil becerilerini en etkili biçimde nasıl kullanacaklarını öğreterek bu alanlardaki iletişimlerini güçlendirir. Yine ileri seviyeye hitaben geliştirilmiş Bankacılık ve Finans, Pazarlama ve Reklamcılık, Bilim ve Teknoloji, Uluslarası Ticaret ve Yatırım, Bilgisayar Teknolojileri, İnsan Kaynakları, Tekstil, Turizm, Lojistik vs. gibi Language Garden’a özel programlar, İngilizce iletişim becerilerini geliştirerek çalışma alanlarında daha profesyonel olmak isteyenler için idealdir.