İngilizce Eğitimi

GENEL İNGİLİZCE

 

Language Garden Dil Okulları Genel İngilizce Eğitim Programları ile İngilizce’yi doğru ve işlevsel bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır.

Language Garden İngilizce öğrenimini öğrenci ile işbirliği içerisinde adım adım yürütür ve dünya çapında kabul görmüş bir sistem uygulayarak öğrencilerini uluslar arası platforma hazır hale getirir. Uluslar arası dil sınavlarında da temel unsur olarak görülen bu sistem ile dil bilgisi, okuma, konuşma ve yazma yetilerinin kazandırılması hedeflenmektedir. Her biri alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenler tarafından oluşturulan eğlenceli öğrenme ortamları sayesinde öğrenci, etkili ve doğru biçimde konuşur, yazar ve duyduğunu anlar hale gelir.

Genel İngilizce Eğitim programlarında 5 seviye mevcuttur. Her seviye 1buçuk ila 2 aylık ders programı ile öğrenciye aktarılır. Ders almaya başlamadan önce öğrencinin bilgi düzeyi ölçülerek, elde edilen netice sonucunda aşağıda ayrıntılı olarak belirtilen bu seviyelerden birine yerleştirilir.

Elementary  (Temel)

Pre - Intermediate   (Ön orta)

Intermediate  (Orta)

Upper - Intermediate (Üst Orta)

Advanced  (İleri)

 

Hafta içi sabah, hafta içi öğleden sonra, hafta içi akşam, hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 5 farklı program uygulaması vardır.

Hangi seviyeye yerleşmiş olursa olsun öğrenci kurs başladığı günden itibaren hem öğrencinin hem de öğretmenlerin gidişatı takip edebilmesi için iki haftada bir sınava tabi tutulur. Ayrıca öğretmenlerimizin bulundukları seviyeye özgü hazırladıkları online sınavlar da dahil olmak üzere yapılan her sınav öğrencinin kullanıcı adı ve şifresini girerek erişebildiği kendisi için özel olarak hazırlanmış sayfasında, öğretmen yorumu ile yer alarak iletişimde kopukluğa izin verilmemektedir.