Çocuklar İçin

KONYA'DA 5-18 YAŞ ARASI 2020 İNGİLİZCE YAZ KURSU KAYITLARIMIZ BAŞLADI

2020 YOUNG LEARNERS İNGİLİZCE YAZ OKULU

 

LANGUAGE GARDEN,  KONYA'da fark yaratıyor!

Çocuklarımız ve Gençlerimiz yurtdışındaymış gibi hem eğlenecekler hem de konuşarak maksimum 8 KİŞİLİK VIP sınıflarda Yabancı ve Türk öğretmenler eşliğinde İngilizce öğrenecekler!

2020 yaz programımızı düzenlerken çocuklarımızın hem sınıf içinde öğrenci olarak, hem de sosyal yönü kuvvetli bireyler olarak gelişmesini hedefledik. 8(sekiz) haftalık program tercihen haftada 2 ve 3 günlük, yine tercihen sabahçı veya öğlenci olarak10:00-12:30 veya 14:00-16:30 saatleri arasında yapılacaktır.

Programın İngilizce konuşma ve dinleme becerileri ana dili İngilizce olan Yabancı öğretmenler eşliğinde ve İngilizce’nin gramer yapısını ve zihindeki oluşumunu Yerli Uzman Öğretmenler ile gerçekleştirilecektir.

Bu programda ayrıca, çocuklara İngilizce okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz. Böylece çocuklarımız ingilizce konuşmaktan hiç korkmadan, onu zevk alarak ve eğlenerek öğrenecekler.

Programda, çocuklarımız sosyal yönlerinin de gelişmesi için İngilizce’yi dış dünyada çeşitli aktiviteler yaparak kullanacaklar. Sınıf dışında yapılacak olan aktiviteler ve oyunlar onların rahat hissettikleri ortamlarda İngilizceyi doğal ortamda farkında olmadan öğrenmelerini sağlayacaktır.

Yaz Dil Okulunda, ingilizce öğretmenleri eşliğinde çocuklarımız bütün gün İngilizce konuşacak. VAKİT KAYBETMEDEN ÇOCUKLARINIZI %40 ERKEN KAYIT FIRSATLARI İLE KAYDETTİRMENİZİ ÖNERİRİZ.

Eğitim Başlangıç tarihimiz 01 Temmuz 2020' dur.

SERVİS İMKANIMIZ MEVCUTTUR.

Eğitimlerimiz KONYA Yaka Meram Cadesi üzeindeki eğitim merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

İletişim: 0.332.3252535  - 0.549.3252535