Çocuklar İçin

YAZ KURSU (Summer Course) Konya'da

 

YOUNG LEARNERS İNGİLİZCE YAZ OKULU

LANGUAGE GARDEN fark yaratıyor!

Çocuklarımız yurtdışındaymış gibi hem eğlenecekler hem de konuşarak maksimum 8 KİŞİLİK sınıflarda İngilizce öğrenecekler!

2015 yaz programımızı düzenlerken çocuklarımızın hem sınıf içinde öğrenci olarak, hem de sosyal yönü kuvvetli bireyler olarak gelişmesini hedefledik. 8(sekiz) haftalık program haftada 2 ve 4 gün olmak üzere iki farklı yoğunlukta, 09:00-12:00 ve 13:30-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Programın İngilizce konuşma ve dinleme becerileri ana dili İngilizce olan öğretmenler eşliğinde ve İngilizce’nin gramer yapısını ve zihindeki oluşumunu Yerli Uzman Öğretmenler ile gerçekleştirilecektir.

Bu programda ayrıca, çocuklara İngilizce okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz. Böylece çocuklarımız ingilizce konuşmaktan hiç korkmadan, onu zevk alarak ve eğlenerek öğrenecekler.

Programda, çocuklarımız sosyal yönlerinin de gelişmesi için İngilizce’yi dış dünyada çeşitli aktiviteler yaparak kullanacaklar. Sınıf dışında yapılacak olan aktiviteler ve oyunlar onların rahat hissettikleri ortamlarda İngilizceyi doğal ortamda farkında olmadan öğrenmelerini sağlayacaktır.

Yaz Dil Okulunda, anadilde eğitim veren öğretmenler eşliğinde çocuklarımız bütün gün İngilizce konuşacak. VAKİT KAYBETMEDEN ÇOCUKLARINIZI ERKEN KAYIT FIRSATLARI İLE KAYDETTİRMENİZİ ÖNERİRİZ.

Eğitimlerimiz KONYA da gerçekleştirilmektedir.